To jest Anita. Anita jest babą z jajami. Czy myślisz, że Anita zawsze miała jaja? Dokładnie, nie. Często je traciła. Zbankrutowała. Rozwiodła się.

Jakie decyzje wtedy podjęła, aby odzyskać jaja.

 

 

Anita Orzechowska

 

Magister Doradztwa i Coachingu - CDV Poznań, WSG Bydgoszcz - Coaching, WSB Bydgoszcz -Zarzadzanie Firmą, Master Praktyk NLP - PANLP, Coach ACC ICF, Członek Izby Coachingu, Członek Prezydium Izby Coachingu kadencja 2018-2020, Członek Zwyczajny ICF Global i Polska, Absolwent kilkudziesięciu szkoleń i warsztatów z zakresu doskonalenia rozwoju osobistego i komunikacji interpersonalnej.

 

Właściciel CST Coaching, twórca marki Baba z Jajami, twórca projektów "Coaching dla młodzieży" - 2 edycje, "Nauczyciel jako coach" w CEiPM OHP, Twórca dziesiątek warsztatów z zakresu sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i coachingu.

 

Coach, prowadzący sesje indywidualne, zespołowe i grupowe: biznes, managerskie, executive, sprzedaż, life.

 

Trener w obszarze komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzaniu zespołem/firmą, zarządzaniu sobą, wyznaczaniu i realizacji celów, korzysta z 20 letniego doświadczenia bycia managerem, handlowcem w kilkunastu firmach od 1 osobowych po zatrudniających ponad 3000 osób.

 

Wykładowca, koordynator modułów Zarządzanie Sobą i Tworzenie nowego biznesu/nowej marki w Katedrze Coaching i Zarządzanie w Collegium Da Vinci Poznań,

 

Prywatnie - szczęśliwa baba ciekawa świata, mama 23-letniego studenta UTP Bydgoszcz i 14-letniej uczennicy gimnazjum, żona trzeciego męża, kocia mama kocura Jefrrejka;

 

uwielbia gotować, robić zaprawy, wina i nalewki, czyta, ciągle uczy się czegoś nowego, doświadcza i odkrywa; pasjonatka ogólnego rozwoju, zdrowego stylu życia fizycznego, psychicznego, duchowego; miłośniczka przyrody, z zainteresowania zielarka, czynnie uprawiająca ogród, kochająca długie spacery po lesie, zwyciężczyni wyścigu o szczęśliwe życie, które wygrała z bankructwem, depresją, samotnością, porzuceniem, zdradą, rozregulowaną gospodarką hormonalną, chorobami dzieci.

 

 

 

 

To jest Danuta - baba z jajami. Latami walczyła o swoje jaja z uzależnieniem. Co musiała zrozumieć, aby zacząć odzyskiwać jaja?

 

 

Danuta Sowińska

 

Ukończyła studia magisterskie Zarządzanie Turystyką i Hotelarstwo i podyplomowe z Coachingu na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, Absolwentka Akademii Profesjonalnego Coachingu - Certyfikujący kurs ICF,

 

Członek Izby Coachingu, Absolwent kilkudziesięciu szkoleń i warsztatów z zakresu doskonalenia rozwoju osobistego i komunikacji interpersonalnej.

 

Właścicielka Coach Barter Groaup, prezeska spółki Biznesowa.com, twórca marki Baba z Jajami, współorganizator Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w kujawsko-pomorskim, twórca warsztatów z zakresu sprzedaży, zarządzania i coachingu,

 

Trener Biznesu z zakresu zarządzania innowacją, energią elektryczną i paliwem gazowym, telekomunikacją, pracowała dla największych firm w Polsce tj.: Orange Polska, Sferis, Transcome, Duon.

 

Coach Biznesowy i grupowy, Specjalista ds. Uzależnień.

 

Prywatnie - szczęśliwa baba lubiąca podróże, gotowanie, dobrą książkę, teatr, delektuje się ciszą w swojej pustelni, rzeźbiarka. Wygrała walkę o szczęśliwe życie z uzależnieniem.

 

 

 

 

 

 

 Rozpoczynamy cykl warsztatów "Baba z jajami" 11.10.2017 w Gdańsku w Olivia Gate

 

 

 

`